Vinaora Nivo Slider
     

Facebook

Share

hardcore partyJistě hodně z nás navštěvovalo pravidelně party pořádané motoklubem Hardcore 83 s názvem DRINK 'n' DEATH PARTY, ať už se konaly v Dašicích, u Žluťáka nebo jednou třebas i v netradičním prostředí ABC klubu v Pardubicích. Některé z těchto party byly v maskách či s podtitulem vězeňská apod.

Najednou takhle přidávám nové akce na MotoPce a koukám, že kluci z Hardcore 83 změnili nejen název, ale i zázemí…

Číst dál: Konec DRINK 'n' DEATH PARTY?

Share

MotoOrientak plakat 2013Orientačních závodů na motorkách se po republice jezdí celá řada. Slovo závod není až tak na místě, nejde totiž o rychlost, ale spíš o schopnosti závodníka. Každý orienťák je sice trochu jiný, ale jedno mají všechny orienťáky společné, KRÁSNĚ SE PROJEDETE!

Nejinak tomu bude 24. srpna 2013, kdy odstartuje Pardubický orienťák. Tentokráte se všichni sejdeme u Restaurace Obecní dům ve Dřítči.
https://plus.google.com/105353465434680360607/about?hl=en

Začíná se registrací závodníka. Ta proběhne od 9,00 do 9,40 hodin. Stačí si zkrátka přivstat a během pití ranní kávy (neb místní restaurace speciálně kvůli nám otevře o hodinu a půl dříve) nám nahlásit jméno závodníka, stroj a telefon pro případ odstoupení či nějakého problému během závodu. Startovné je pouhých sto korun českých.

Číst dál: Pardubický MotoOrienťák 2013

Share

brehy plakat 2013Dnes vyzpovídám jednoho z pořadatelů Luďka Nováka nejoblíbenějšího závodu Stadion Cup na Pardubicku, který se jezdí ve Břehách.
Dobrý den, mohla bych mít několik otázek:
1. Francouzka: Přípravy na letošní závod jsou už asi v plném proudu. Jak dlouho trvá příprava takovéto akce?
Luděk Novák: S přípravou začínáme již počátkem roku a čím více se blíží samotný závod tím se rozrůstá seznam ůkolů které je potřeba zařídit.

2. Francouzka: Jak je to s registrací závodníků? Víte dopředu počet nebo se mohou závodníci registrovat ještě v den startu?
Luděk Novák:Závodníci se vždy registrují až v den závodu v době od 9,00 -11,00 hod. Takže i pro nás je počet startujících jezdců velkou neznámou. S malou účastí jsme však nikdy problém neměli.

Číst dál: Stadion CUP - Závod Břehy

Share

orientak ostrava 2013Zdarec z Ostravy. Máme za sebou první ročník motoorienťáku v Ostravě. Tak trochu za to může Francouzka, se kterou jsem si po nalezení Vašeho motoorienťáku psal a díky které jsem se vloni účastnil s Paklíčem motoorienťáku v Pardubicích. Ačkoliv jsem jel na svou „dětskou půdu“ neboť jsem vyrůstal v Heřmaňáku a v Pardubicích mám půlku rodiny Jel jsem v podstatě do neznámého – na svůj první motoorienťák. Start, cesta, úkoly, cíl, pařba – celou dobu kopec srandy. Přesně dle mých představ. Vzalo mě to a jeden z praotců motoorienťáků Roubič mě navrtal do možnosti udělat něco podobného v Ostravě. Do konce roku už jsem žádný závod nejel, musel jsem řešit jiné věci, jako byla změna zaměstnavatele apod. Nicméně v zimě jsem začal přemýšlet nad itinerářem a dlouhé večery jsem se bavil u trasy a úkolů. Sladil jsem s Roubičem termín a 6.7.2013 to vypuklo. No, ono to vlastně začalo už o den dříve, kdy dorazily posádky z Čech na motobar u Hanky v Bravanticích. Vzhledem k tomu, jak zdravé jádro přijelo, bylo to velké, včetně večerního přesunu na Stodolní v Ostravě. Ale jen krátce, neboť všichni začali tušit něco nekalého. Mířeně jsem vysílal matoucí kouřové signály, typu poděkování potápěčům apod.

Číst dál: Motoorieťák Ostrava 2013

Share

rohyMotoPce je partnerem hudebního festivalu Lijavec Fest. Letos se koná 20. července jak jinak než na hřišti v Sezemicích již osmý ročník. Výtěžek z tohoto festivalu každoročně putuje na podporu dětského centra Veská.
A na co se letos můžeme těšit? Zeptáme se jednoho z pořadatelů Rohyho z kapely Bu-Fu:

Francouzka: Kromě tradičních BU-FU a Promile na jaký kapely se můžou návštěvníci těšit?

Rohy: Tak hlavním "tahounem" budou pro místní jistě pánové ze Street Machine, krom toho je letošní ročník zaměřený hodně na kapely z blízkých luhů a hájů, bez většího jména. Chceme dát prostor i začínajícím kapelám, zahrát si na trochu větší akci s tradicí.

 

Francouzka: Na MotoPce bude probíhat soutěž o lupeny. Nicméně pro ty, kteří nevyhrajou, dají se lupeny sehnat v předprodeji?

Rohy: Předprodej je letos vyřešen formou "napiš si o lupen" :-) Stačí napsat mailík se jménem a na bráně pak dostaneš lupen za předprodejové vstupné. Nicméně v letošním roce bude vstupné už tak lidovka :-)

Číst dál: Lijavec Fest No. 8 ... rozhovor s Rohym

banner magazin               banner bazar 

footer

Provozuje občanské sdružení MotoPce.CZ

Mapa stránek | Kontakt | Reklama |

© Copyright 2007 - 2013 OS MotoPce CZ - Všechna práva vyhrazena. Použití a šíření obsahu webu bez předchozího souhlasu není povoleno.