Vinaora Nivo Slider
     

Facebook

Pomáda na vlasech, o palec ohrnuté nohavice, tetování, všudypřítomné nadupané káry s plameny na kapotě a Pin-up Girls pohupující se v rytmu Rock´n´Rollu... o tom všem je Lucky Cruisers Weekend

Lucky Cruisers Weekend - sraz amerických automobilů a motocyklů, pořádaný redakcí legendárního časopisu Chrom a Plameny se koná na koupališti Konopáč u Heřmanova Městce.

První sraz tohoto ražení se zde konal v roce 2010 a už tehdy přilákal řady majitelů amerických aut i jejich fanoušky.Pořadatelé se postarali o dokonalou atmosféru 50.let.Nechybělo stylové občerstvení, k poslechu i pařbě hrály dobové kapely a návštěvníci mohli předvádět své nablískané káry při cruisingu.Stejně tak tomu bylo v roce minulém.Celý víkend byl doprovázen moderátorem Rudou z Ostravy, proběhla vyjížďka, soutěže, focení s Pin-up slečnami..Mohli jste zde vidět jak ameriky v různých stádiích renovace, tak i v původním stavu až po hot rody a hi-tech předělávky.

Další ročník se koná již tento víkend 8.-10.6.2012.Na programu jsou přední rock´n´ rollové a rockabilly kapely, soutěže, noční cruising po areálu koupaliště a losování o opravdový Chevrolet Camaro 1979.

Fotogalerie

 

Share

banner magazin               banner bazar 

footer

Provozuje občanské sdružení MotoPce.CZ

Mapa stránek | Kontakt | Reklama |

© Copyright 2007 - 2013 OS MotoPce CZ - Všechna práva vyhrazena. Použití a šíření obsahu webu bez předchozího souhlasu není povoleno.