Vinaora Nivo Slider
     

Facebook

rohyMotoPce je partnerem hudebního festivalu Lijavec Fest. Letos se koná 20. července jak jinak než na hřišti v Sezemicích již osmý ročník. Výtěžek z tohoto festivalu každoročně putuje na podporu dětského centra Veská.
A na co se letos můžeme těšit? Zeptáme se jednoho z pořadatelů Rohyho z kapely Bu-Fu:

Francouzka: Kromě tradičních BU-FU a Promile na jaký kapely se můžou návštěvníci těšit?

Rohy: Tak hlavním "tahounem" budou pro místní jistě pánové ze Street Machine, krom toho je letošní ročník zaměřený hodně na kapely z blízkých luhů a hájů, bez většího jména. Chceme dát prostor i začínajícím kapelám, zahrát si na trochu větší akci s tradicí.

 

Francouzka: Na MotoPce bude probíhat soutěž o lupeny. Nicméně pro ty, kteří nevyhrajou, dají se lupeny sehnat v předprodeji?

Rohy: Předprodej je letos vyřešen formou "napiš si o lupen" :-) Stačí napsat mailík se jménem a na bráně pak dostaneš lupen za předprodejové vstupné. Nicméně v letošním roce bude vstupné už tak lidovka :-)

Francouzka: Jak je to s přespáním…pokud někdo dorazí zdaleka?

Rohy: Jako každoročně, kdo si vezme stan, auto, karimatku anebo i nic má možnost přespat v areálu. Jak si kdo ustele, tak si lehne.

 

Francouzka: A teď několik otázek ke kapele, ve který půsbíš - BU-FU. Minulý rok jste vyhráli TPCA Beat Festival. Co se pro vás jako pro kapelu změnilo?

Rohy: Tak největší změnou byla výhra 2x 50.000,- (cena od poroty a cena diváckého hlasování).
Tyto finance nám umožnily spolupráci se studiem BIOTECH (http://www.biotech-studio.com), kde nahrávají své počiny už opravdu velké kapely, takže se nám naskytla neuvěřitelná šance - jednak nahrát kvalitní desku a druhak nabrat obrovský množství cenných zkušeností. Kromě Escona Waldeze se nás po producentské stránce stará i Hynek Toman (kytarista Support Lesbiens) a dávají nám pěkně zabrat :-). Věřím, že jejich rady padnou na úrodnou půdu, protože už teď, při úpravách našich dosavadních věcí zjišťujeme, že spousta věcí jde dělat jednodušeji a lépe :-) a i když celkový výsledek je stále ve hvězdách, vím i v této chvíli, že pro kapelu je to obrovský krok kupředu.

 

Francouzka: Chystá BU-FU pro fanoušky desku?

Rohy: Na desku se můžete těšit. To je vše co můžu prozradit. Našim fanouškům slibujeme desku už tak dlouho, že už před rokem to začalo být trapný :-)))
Zkrátka a jednoduše při dosavadních pracích na desce zjišťujeme, že spousty věcí chce svůj čas a z původních termínů dokončení se vždy stává minulost, takže chceme pro sebe i pro lidi udělat to, že se nebudeme omezovat dalšími termíny, které by na nás měly vliv nátlaku. Prostě v klidu doděláme desku, připravíme videoklip, kompletní promo a vše co k tomu patří, a pak teprve vypustíme náš počin do světa. Troufám si říct, že uspěchat už není co, a tím, že bude na desku dotatek času i se všemi náležitosti kolem, bude záruka toho, že vše bude dotažený do konce.

 

Francouzka: Kde kromě Lijavce se na vás můžou lidi těšit?

Rohy: Veškerý naše akce můžete sledovat na našem profilu na Bandzone.cz/bufu, taktéž na facebooku a i našem webu bufaci.cz.
Z větším akcí které nás čekají bch rád zmínil především punkáčům velice dobře známý festival Pod Parou, kde vystoupíme ve skvělém sobotním čase od 21hod. s velikány Agnostic Front, na který se osobně moc těším.

Další akce na které se těšíme je Rockové Loučení s létem na Vochtánce (Potštejn), kde půjde již o 13.ročník, předtím nás čeká Stadion Cup ve Břehách a jako novinka Zdechovický festival.
Koncerty však máme plánované s předstihem (už i na léto 2014) tak bych nerad na nějakou pěknou akci zapomněl :-)
My za kapelu plánujeme FAMILY PARTY pro naše nejbližší okolí a fanoušky a na konci roku maškarní BUKKAKE PARTY.

Děkujeme všem pořadatelům za akce, fanouškům, kteří na ně chodí a naší rozrůstající se BU-FU ARMY.


Díky za rozhovor a uvidíme se na Lijavci!
Francouzka

Share

banner magazin               banner bazar 

footer

Provozuje občanské sdružení MotoPce.CZ

Mapa stránek | Kontakt | Reklama |

© Copyright 2007 - 2013 OS MotoPce CZ - Všechna práva vyhrazena. Použití a šíření obsahu webu bez předchozího souhlasu není povoleno.