Vinaora Nivo Slider
     

Facebook

brehy plakat 2013Dnes vyzpovídám jednoho z pořadatelů Luďka Nováka nejoblíbenějšího závodu Stadion Cup na Pardubicku, který se jezdí ve Břehách.
Dobrý den, mohla bych mít několik otázek:
1. Francouzka: Přípravy na letošní závod jsou už asi v plném proudu. Jak dlouho trvá příprava takovéto akce?
Luděk Novák: S přípravou začínáme již počátkem roku a čím více se blíží samotný závod tím se rozrůstá seznam ůkolů které je potřeba zařídit.

2. Francouzka: Jak je to s registrací závodníků? Víte dopředu počet nebo se mohou závodníci registrovat ještě v den startu?
Luděk Novák:Závodníci se vždy registrují až v den závodu v době od 9,00 -11,00 hod. Takže i pro nás je počet startujících jezdců velkou neznámou. S malou účastí jsme však nikdy problém neměli.

3. Francouzka: Vyrůstá i nová generace závodníků nebo se jména závodníků rok od roku příliš nemění?
Luděk Novák: Na závody nám přijíždí stálí účastníci, mladí jezdci se rovněž objevují ale většinou se jedná o potomky otců a dědů kteří jezdili v začátcích Stadion cupu vždyť před 15 roky ještě pomalu nebyli ani na světě a dnes již mají řidičský průkaz na malý motocykl a bojují o umístění v závodě.

4. Francouzka: Jak je to s kontrolou úprav na závodních strojích? Máte na to specializovanou osobu?
Luděk Novák: Na každý závod vysílá každý z pořadatelů závodů seriálu svého komisaře, který je v přejímací komisi.

5. Francouzka: Trasa závodů zůstává stejná každý rok?
Luděk Novák: Za 15 ročníků jsme trasu závodu měnili pouze jednou a to z důvodu lijáku, který učinil část trati nesjízdnou. V letošním 15. ročníku rovněž dojde ke změně trati a to k jejímu zkrácení z důvodu výstavby nového rybníka. Délkově však o nic závodníci nepřijdou jelikož se rozjížďky pojedou na více okruhů.

6. Francouzka: Kolikátý ročník závodů ve Břehách se jede letos?
Luděk Novák: V letošním roce pojedeme 15 ročník.

7. Francouzka: Na co se mohou návštěvníci těšit?
Luděk Novák: Na vložený závod Fichtl cupu, kaskadérské vystoupení, výstavu sportovních a historických aut a motocyklů, jakož i na večerní program a to zábavu se skupinou Kyvadlo a ohňostroj.

8. Francouzka: Kde se mohou čtenáři dozvědět podrobnosti o závodu a doprovodném programu?
Luděk Novák: Z plakátů, reklamy v rádiu jakož i na stránkách www.cervenaprasata.wz.cz pozor jedná se o změnu, jelikož původní odkaz na stránky byl podobný ( www.cervenaprasata.com) ty už však nejsou aktualizovány.

Děkuji za rozhovor.

Share

banner magazin               banner bazar 

footer

Provozuje občanské sdružení MotoPce.CZ

Mapa stránek | Kontakt | Reklama |

© Copyright 2007 - 2013 OS MotoPce CZ - Všechna práva vyhrazena. Použití a šíření obsahu webu bez předchozího souhlasu není povoleno.