Vinaora Nivo Slider
     

Facebook

MotoOrientak plakat 2013Orientačních závodů na motorkách se po republice jezdí celá řada. Slovo závod není až tak na místě, nejde totiž o rychlost, ale spíš o schopnosti závodníka. Každý orienťák je sice trochu jiný, ale jedno mají všechny orienťáky společné, KRÁSNĚ SE PROJEDETE!

Nejinak tomu bude 24. srpna 2013, kdy odstartuje Pardubický orienťák. Tentokráte se všichni sejdeme u Restaurace Obecní dům ve Dřítči.
https://plus.google.com/105353465434680360607/about?hl=en

Začíná se registrací závodníka. Ta proběhne od 9,00 do 9,40 hodin. Stačí si zkrátka přivstat a během pití ranní kávy (neb místní restaurace speciálně kvůli nám otevře o hodinu a půl dříve) nám nahlásit jméno závodníka, stroj a telefon pro případ odstoupení či nějakého problému během závodu. Startovné je pouhých sto korun českých.

15 minut před startem prvního závodníka se dozvíte, jak celý závod probíhá, co budete potřebovat a co naopak nesmíte užívat - např. používání GPS navigace je během závodu naprosto zakázané a přistižení při hrátkách s touto pomůckou bude penalizováno.

Závodníci nestartují najednou, ale po pěti minutách. Celý závod se skládá z úkolů a časových kontrol, na které je nutno dorazit ve stanoveném čase. Zde je důležité připomenout, že se jezdí dle předpisů silničního provozu! Trasa orienťáku se obvykle pohybuje okolo 200 km. Cíloviště je v kempu Broumar v Opočně. Kdo má zájem o ubytování, ať napíše na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Máme předběžně zamluvené chatky, jsou pro 4 osoby, cena za chatku je 750 Kč/noc. Hospoda broumarka vaří, k dispozici je plně vybavený areál koupaliště, každá chatka má parkovací stání. Odkaz zde http://www.broumar.cz

No a cože je k závodu potřeba?
1. posádka - Může se sestávat buď jen z řidiče nebo můžete s sebou vzít i spolujezdce. Víc hlav víc ví :)
2. motocykl - Při závodů nerozhoduje typ ani kubatura stroje, tudíž můžete vyvětrat skútr, veterána, choppera, enduro, sporťáka… atd.
3. mapa - Ideálně 1:200 000
4. tužka
5. hodinky
6. pro letošní ročník si s sebou vemte i občanský průkaz

Budeme se na Vás všechny moc těšit.
Realizační tým MotoPce

Share

banner magazin               banner bazar 

footer

Provozuje občanské sdružení MotoPce.CZ

Mapa stránek | Kontakt | Reklama |

© Copyright 2007 - 2013 OS MotoPce CZ - Všechna práva vyhrazena. Použití a šíření obsahu webu bez předchozího souhlasu není povoleno.