Vinaora Nivo Slider
     

Facebook

hardcore partyJistě hodně z nás navštěvovalo pravidelně party pořádané motoklubem Hardcore 83 s názvem DRINK 'n' DEATH PARTY, ať už se konaly v Dašicích, u Žluťáka nebo jednou třebas i v netradičním prostředí ABC klubu v Pardubicích. Některé z těchto party byly v maskách či s podtitulem vězeňská apod.

Najednou takhle přidávám nové akce na MotoPce a koukám, že kluci z Hardcore 83 změnili nejen název, ale i zázemí…

Francouzka: Ahoj znamená to konec DRINK 'n' DEATH PARTY a budete dělat akce pod novým názvem?
Prasator: Ahoj, ano doufáme, že to bude začátek nové tradice...chtěli bysme se pokusit vrátit trochu zpátky ke kořenům motorkaření v České kotlině a vytrhnout se z toho mainstreemu, jakým se motorky dnes staly...nějak nám začali chybět ty malý rodino-kamarádský akce, kde každý znal každého a lidi nebyli líný se bavit sami bez desetitisícových kapel a milionu doprovodného programu okolo...asi už jsme starý a tak se nám stýská po starých časech ...možná se nám to podaří, možná ne, ale každopádně to zkusíme.

Francouzka: Nebojíte se velkýho zájmu? Abychom se Vám všichni do Vaší klubovny vešli ;) 
Prasator: Nemyslím si, že bude zájem tak veliký a popravdě ani to vlastně nechceme...budeme rádi když přijdou lidi, kteří fandí nám, nebo téhle myšlence a na to je kapacita klubovny, což je cca 100 lidí, myslím dostatečná.

Francouzka: Nechceš nám Vaši klubovnu představit?
Prasator: Tak klubovna je v areálu kempu u Čochtana v Lázních Bohdaneč a věřím, že ji nikdo nemůže minout ...jinak tuhle budovu okupujeme už sedmým rokem a letos jsme se pokusili to dát malinko dokupy co se týká sociálek a vůbec celkového vzevření, takže se přijďte podívat dveře máte otevřené.

Francouzka: Taky ti přijde, že poslední dobou lidi víc seděj doma u televize s lahváčem v ruce, než aby chodili na zábavy?
Prasator: Na tom se shodnem myslím nejen my dva...mám pocit, že lidi, se kterými jsme prožili spoustu srandy mají teď už jiný starosti a času čím dál míň což je pochopitelný a mladý kousci tak nějak nejsou...lidi jsou líný, radši si píšou na skypu než se zvedli a šli s kámošema na pivko...to není dobrý, ale bohužel taková je doba...

Francouzka: Když už tě tak zpovídám…neprozradíš něco o Vašem motosrazu na příští rok?
Prasator: Co se týká dalšího ročníku HCED VIII., tak vše je zatím v rámci příprav a nechtěl bych teď spekulovat, ale jistý je, že zůstaneme svý a neuhneme ani o kousek z naší cesty ani co se týká hudební náplně ani programu okolo...stále to bude HARDCORE se všemi klady i zápory ...samozřejmě jsme si vědomi, že je pořád co zlepšovat, takže se budeme snažit a vy doražte a uvidíte, jestli se nám to podařilo nebo ne.


Díky za rozhovor.
Francouzka

Share

banner magazin               banner bazar 

footer

Provozuje občanské sdružení MotoPce.CZ

Mapa stránek | Kontakt | Reklama |

© Copyright 2007 - 2013 OS MotoPce CZ - Všechna práva vyhrazena. Použití a šíření obsahu webu bez předchozího souhlasu není povoleno.