Vinaora Nivo Slider
     

Facebook

Kawasaki si pro letošek připravila opět několik překvapení. Jedno z velice sympatických je nová ER-6n. Už v době uvedení tohoto modelu (v roce 2005) sklidila oprávněný obdiv a stala se jedním z nejprodávanějších naháčů.

Úpravou prošel především rám, kyvka, vstřikování a výfukový systém. Výkon vzrostl na 72 koní, což zaručuje slušnou porci zábavy. Neméně přijemná je i cena, která se snížila na hezkých 185.400,- CZK

Takže co se pro rok 2012 změnilo?

Rám - Double-Pipe

Novinkou je dvojitý rám, zvaný jako Double-Pipe. Spolu s tužší kyvkou zvýšuje nosnost až k 200kg jezdce.

Výkon

Jak už bylo řečeno výkon vzrostl k 72 koňským silám a to při 8500 ot/min. Co je příjemnou novinkou, Kawasaki zcela zdarma snižuje výkon na 25, resp 35 kW - aby motorku mohli osedlat i vlastníci řidičáku pro slabší kategorie.
Facelift

Nebylo tomu nikdy jinak, není tomu jinak ani teď. Rok od roku Kawa dělá krásnější modely, facelifty jsou velice povedené. Motorka vypadá dravěji a víc sexy, než předchozí model.

Osobně se mi i líbí verze ER-6F, jak označení napovídá jedná se o "ostřejší" okapotovaný model.

Recenze

Z našeho týmu bohužel nikdo novinku netestoval, tak můžeme nabídnout jen externí recenze. Recenzované už ale byly obě dvě variatny....6n i 6f, naleznete je zde:

Recenze Kawasaki ER-6f
http://www.icmn.cz/motorky/kawa-svou-er-6f-pro-rok-2012-totalne-predelala-jezdi-skvele_5533.cmn-foto

Recenze Kawasaki ER-6n
http://www.motorkari.cz/clanky/redakcni-testy/kawasaki/kawasaki-er-6n-21156.html

Share

banner magazin               banner bazar 

footer

Provozuje občanské sdružení MotoPce.CZ

Mapa stránek | Kontakt | Reklama |

© Copyright 2007 - 2013 OS MotoPce CZ - Všechna práva vyhrazena. Použití a šíření obsahu webu bez předchozího souhlasu není povoleno.