Vinaora Nivo Slider
     

Facebook

F: Ahoj, předně tě vítám v magazínu MotoPce, Mohla bych ti položit pár otázek?
Prvně se optám, jak je po srazu HARDCORE EXTREME DAYS VII.?

P: Tak všichni jsme unavený, ale spokojený jak s průběhěm akce, tak hlavně s počasím, kde nám konečně ani jednou nezapršlo...na Konopáči nevídaná věc :)

 

 

F: Počasí ste si objednali na jedničku. Jak se  vám jako klubu Hardcore 83 sraz  vydařil? Můžeš i srovnat vzhledem k minulým ročníkům.

P: Musím říct, že se snažíme dělat náš sraz tak nějak pořád ve stejný lajně...tzn. snažíme se brát na akci kapely, který si většinou na motosrazech lidi neposlechnou, hledat nový zajímavý bandy, který třeba v našem okolí zatím tak známý nejsou a zároveň dát lidem to, co sami chtějí slyšet což není úplně jednoduchý, ale myslím, že se nám to zatím daří...to samý platí i ostatních aktivitách na sraze ať už se to týká soutěží, různých exhibicí a ostatních alotrií co se u nás dějí :)

 

F: Řekneš nám nějaký zajímavý čísla (např. počet návštěvníků, počet vypitých sudů, počet motorek na vyjížďce….a tak)?

P: Tak to tě asi nepotěším, protože my jsme tak trochu lajdáci a  čísla nás moc nezajímají :)...pro nás je důležitý pokrýt bez problémů veškerý náklady a to aby se návštěvníci bavili:)...ale těch lidí bylo něco přes 1000 to víme ;)

 

F: Překvapilo vás jako klub něco na letošním ročníku?

P: Mě osobně dost nemile překvapila nechuť a neochota lidí se bavit, jít do soutěží a udělat si ze sebe trochu srandu...bylo dost těžký někoho vytáhnout na jakoukoliv soutěž na podium, což se dřív nestávalo...já nevím jestli se dnes ty lidi neumí bavit nebo čeho se bojí, ale je to tak a nejen u nás na srazu....samozřejmě kromě jistot jako jsou např. Močky Choltice nebo Koště s Kockem...těm patří jako vždy velký dík...oni ví za co ;)

 

F: Byl nějakej větší problém s bezpečností? Vím, že se tam chytnul zloděj? Co bys mu vzkázal?

P: S bezpečností u nás problém většinou nebývá...jasně jako na každé jiné akci někdo prudí, jinej si dá o pár piv víc než má a hned je na světě malá šarvátka, ale to si myslím, že je celkem normální a většinou než tam stačí někdo z nás doběhnout už je dávno po všem, takže asi tak. A co se týká zlodějů, ty jsou taky všude...ale je pravda , že letos se nám podařilo jednoho chytit přímo při činu a po menší domluvě ho předat Policii...a co bych mu vzkázal?...že může být hodně rád, že nedopadl , jako jiný zloděj za týden na srazu FOE ve Veltrusech...to by se mu asi vůbec nelíbilo :)

 

F: S pořádáním srazu máte mnohaletý zkušenosti. Vzpomeneš si vůbec na první sraz HARDCORE EXTREME DAYS? Co se ti vybaví jako první?

P: Určitě přátelská, až bych řekl rodinná atmosféra celýho srazu...žádný drahý kapely, pivo se prodávalo z plechovýho stánku, všude vojenský stany, který v dešti spadly, jedna grilovaná kýta pro všechny, zima , déšť...a všichni byli spokojení...starý časy byli dobrý, ale už je to bohužel pryč...

 

F: Jak dlouho trvají přípravy na takhle velikou akci?

P: Tak určitě hned po skončení jednoho ročníku už se musí zařídit spousta věcí na další rok, včetně toho, že spousta kapel má obsazený ty samý termíny každý rok, takže je to běh na dlouhou trať.

 

F: Prozradíš nám nějakou kapelu nebo tahák na příští ročník?

P: Teď ještě určitě ne, sami ještě nevíme nic jistě, ale určitě se budeme držet pořád stejný lajny.

 

F: Váš klub funguje už dvanáctý rok, co si myslíte o dění okolo motorek na Pardubicku?

P: Myslím, že tady v okolí je to v pohodě, i když  tady, stejně jako všude jinde v republice, tak nějak ubývá lidí, co těma motorkama
opravdu žijou...ale na druhou stranu neznám kraj, ve kterém by působilo tolik aktivních motoklubů, které pořádají koncerty a vyjížďky a jiný akce pro lidi s tímhle postižením...a tím vlastně tak trochu popírám první půlku své odpovědi :)

 

F: Co bys vzkázal/byste vzkázali nově vznikajícím klubům?

P: Tak my asi nejsme úplně kompetentní někomu něco vzkazovat, už jenom proto, že my jsme nikdy jako klub nefungovali...od začátku jsme parta kamarádů, kde jeden ctí druhýho i s jeho chybama a každý má stejné slovo...žádný velký pravidla, žádní vůdci...ale je potřeba vědět, že každá hra má svoje pravidla a pokud ji chce někdo hrát, je potřeba je znát, hrát podle nich a být fair....na to dost lidí zapomělo a je to škoda..

 

F: Moc děkuju za rozhovor.

P: Není zač...a za celý HARDCORE 83 přeju, ať se tobě i celýmu týmu Moto Pce daří v tom co děláte.

 

    Za MotoPce zpovídala "F:" Francouzka, odpovídal "P:" Prasathor z Hardcore 83

 

Fotky ze srazu

Share

banner magazin               banner bazar 

footer

Provozuje občanské sdružení MotoPce.CZ

Mapa stránek | Kontakt | Reklama |

© Copyright 2007 - 2013 OS MotoPce CZ - Všechna práva vyhrazena. Použití a šíření obsahu webu bez předchozího souhlasu není povoleno.