Vinaora Nivo Slider
     

Facebook

hewyDaniela: Ahoj Vím že máš nastarosti orientak tak se chci zeptat co nás čeká za rok?

Hewy: O orienťák se staráme všichni, bez nás všech by to nešlo. Je pravda, že to je akce, která mě v MotoPce baví úplně nejvíc. Příští rok? To přece nemůžu prozradit :-) Zase to bude trasa cca 200 km, tentokrát úplně jiným směrem, z jiného startoviště a s velkým překvapením na konci. Pravidla budou stejný, takže jestli se někdo těší, že bude podvádět s navigací atd., má smolíka.Víc fakt nemůžu říct.

 

Daniela: A co tvoje cesta do motopce? Jak jsi se k tomu dostala?

Hewy: S Francouzema a tehdejším realizačním týmem se znám léta. Dokonce jsem byla i na jedné z prvních schůzí v Garáži, kde MotoPce vznikalo. Věděla jsem co dělají i trochu jak to organizují, byla tu vzájemná nabídka a tak jsem to chtěla zkusit.Teď je to 2 roky co jsem v MotoPce a společně připravujeme už 3. Motoslezinu.

Daniela: Francouzka nám toho o Motoslezině moc neprozradila, řekneš nám snad ty něco víc?

Hewy: Jóó, tak to fakt nejde. Možná jsme tajemný jak hrad v Karpatech, ale prostě se nedá svítit.

 

Daniela: Motoslezina bude za chvíli a co tvoje představa do budoucna?

Hewy: Tak hlavně bych chtěla MotoPce posunout i trošku jiným směrem, takový vyšší level. Líbilo by se mi být víc mezi lidmi. Web je super věc, informace tam jsou hned, ale není tam kontakt mezi oběma stranami. Chtěla bych sevíc rozšířit mezi reálný bikery .Je pořád mraky motorkářů co jezdí kolem a ani nevědí, že existujem. Mám teď takovou vizi pravidelných vyjížděk, ale o tom až na jaře. :-)

 

Daniela: Chtěla bys nám říci ještě něco?

Hewy: Že se na vás všechny moc těším až se potkáme na vánoční jízdě nebo na lednové Motoslezině. Kdo to zaspí, tak na viděnou v dubnu na výstavě Auto-moto Show.

Share

banner magazin               banner bazar 

footer

Provozuje občanské sdružení MotoPce.CZ

Mapa stránek | Kontakt | Reklama |

© Copyright 2007 - 2013 OS MotoPce CZ - Všechna práva vyhrazena. Použití a šíření obsahu webu bez předchozího souhlasu není povoleno.