Vinaora Nivo Slider
     

Facebook

znak raqwatorsJelikož sezóna 2013 je na svém konci, dali jsme možnost motoklubům (hlavně z Pardubicka a okolí), aby zhodnotili sezónu. Jako první nám odpověděl motoklub Raqwators Motors:

 

Francouzka: Tak co sezóna 2013….jak si ji váš motoklub užil? Kterou konkurenční akci považujete za nejvydařenejší?

Cabin: I když byla letošní sezona na počasí celkem vydařená,tak jsme vlastně kromě Milosche moc kilometrů nenajezdili.Perwerz prodal na začátku sezony motorku,takže se zůčastnil pouze zahájení sezony. A ostatní řešili osobní záležitosti,takže nikdo moc nejezdil.Aparát s Miloschem jeli s klukama z HC83 na týden na Slovensko a pak se v srpnu zůčastnili tajného závodu Transrepublik, kde skončili na 7 a 8 místě. Jinak jsme jako klub moc společně nejezdili.Zůčastnili jsme se několika akcí. Začátkem roku Motosleziny ve Dřítči, v květnu sraz na Konopáči, v červenci v Chlumci a v srpnu v Lužanech. Všechny akce stáli za návštěvu.

Francouzka: Napište nám něco o akci, kterou jste v letošním roce pořádali.

Cabin: Začátkem roku jsme pořádali Delirium Tremens Party XII. Což je už tradiční motorkářská zábava v Černé za Bory U Kosteleckých. Potom jsme měli zahajovací vyjížďku Exhumace 2013. Před 14 dny byla ukončovací jízda s názvem Poslední jízda Raqwators Motors. A 16.11. bude Delirium Tremens Party XIII.na kterou bysme chtěli všechny tímto pozvat.

 

Francouzka: Co pro motorkáře chystáte v sezóně 2014?

Cabin: V sezoně 2014 se budeme držet v pořádání akcí,jako vždy tradice.Takže to budou opět dvě zábavy.Jedna na jaře a druhá na podzim.A zahájení a ukončení sezony.

 

www.raqwators.cz

Share

banner magazin               banner bazar 

footer

Provozuje občanské sdružení MotoPce.CZ

Mapa stránek | Kontakt | Reklama |

© Copyright 2007 - 2013 OS MotoPce CZ - Všechna práva vyhrazena. Použití a šíření obsahu webu bez předchozího souhlasu není povoleno.